Polohovateľná válenda Wiki

Polohovateľná válenda s úložným priestorom
Polohovateľná válenda Wiki
Rozmer matracu80 x 200 cm
Celkový rozmerdĺžka/šírka – 200/80 cm
Výška spania51 cm
Dodatočné info:MATRAC : Standard Plus, ROŠT : Klasik Plus Kombi
Dodatočné info:LÁTKA : matrac – 20, ostatné – 288, NOHY : K3/10

Wiki je praktická váľanda s možnosťou polohovania v prednej aj zadnej časti. Je preto ideálna voľba do každej izby. Neoceniteľná je najmä pre starších a ľudí s obmedzenou motorikou. Súčasťou postele je kvalitný rošt a matrac FLINE poskytujúci vášmu telu v každom okamihu dokonalýkomfort a oddych. Praktický úložný priestor poskytuje miesto pre periny, hračky a iné predmety, ktoré potrebujete pohodlne uschovať.

Vyhotovenie je možné s ktorýmkoľvek matracom, roštom, nožičkami a doplnkami z našej ponuky.

Možnosť výberu poťahových látok a ich kombinácií podľa Vašich predstáv z aktuálneho vzorkovníka. Okraje výrobkov môžu byť lemované.

Atypické rozmery a rôzne modelové variácie Vám vyrobíme po odkonzultovaní.

Jednolôžkové postele sú popri manželských sortiment, ktorý je najpestrejší a nepozná dizajnové obmedzenia, množstvo modelov, poťahových látok a rôznych variácií, ktoré si môžete vytvoriť podľa seba zaiste ukojí Vaše predstavy o posteli do Vášho domova.

Poskytujeme najväčší výber v celej Slovenskej republike. Preto tu určite nájdete posteľ ideálnu pre Vás, vyskladáte si ju podľa svojich predstáv a vyrobíme Vám ju na želanie, za cenu akú Vám neponúkne nikto iný.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *